0903 969 414
 
Akcie Zľava 20 € na autofólie

Pri montáži autoskla u nás dostanete zlavu vo výške 20,- € na montáž autofólií.

Galéria  

Pripravujeme...

Tepovanie a čistenie interiérov

Autokozmetika Kärcher Pre špinavé kobercové podlahy su ideálne tepovače, ktoré pracujú na princípe nástreku a extrakcie. Využívajú funkciu “dry & ex”, táto funkcia je optimálna pre silne frekventované zóny, ktoré musia byť rýchlo opät suché. Na tepovanie využívame špeciálne prášky firmy KÄRCHER a aj špeciálny antialergický roztok.

Pracujeme s tepovacími strojmi firmy KÄRCHER, ktoré svojou výkonnosťou a kvalitou zabezpečia hĺbkové vyčistenie kobercov a rôznych textilných materiálov bez poškodenia, vrátane odstránenia roztočov.

Jemné prachové častice predstavujú veľký problém predovšetkým pre alergikov. Vdýchnuté častice sú priamym dráždidlom a naviac na seba nabaľujú ďalšie alergény, hlavne exkrementy roztočov, pliesní a bakterií.

Autokozmetika Kärcher Koberec, ktorý je len vysávaný môže pri pohľade zhora pôsobiť ako čistý. Avšak pri podrobnejšom pohľade zistíme koľko nečistôt stále zostáva v spodnej časti kobercových vlákien a postupne sa tieto vlákna ničia.

K tepovaniu kobercov a čalúnenia využívame tzv. extrakčnú metódu. Tento spôsob tepovania je najosvedčenejší spôsob čistenia mokrou cestou. Spočiva v tlakovom vstrekovaní čistiaceho prostriedku do tkaniny a jeho následnemu odsávaniu do zbernej podtlakovej nádoby. V priebehu tohoto procesu dochádza k prepraniu a regenerácii vlákien tkaniny. Koberec a čalúnený nábytok ostáva vlhký niekoľko hodín. Doba schnutia závisí od materiálu, z ktorého je koberec vyrobený a od klimatických podmienok v miestnosti. Extrakčná metóda je vhodná k efektívnemu čisteniu materiálov kobercov a čalúnení.

Autokozmetika Kärcher Doporučené cykly tepovania kobercov a čalúnenia su minimálne 2 x ročne pre frekventované prostredie a pre priestory kde sa vyskytujú deti, astmatici, alergici a domáce zvieratá. Pri zriedkavo obývaných priestoroch je doba minimálne raz za rok.